پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

شنبه , ۲۶ خرداد ۱۴۰۳

http://khaneroshan.ir/?p=53744

محمدباقر کرمی، رئیس اتحادیه نان‎های فانتزی تهران:
قیمت نان فانتزی بر اساس عرضه و تقاضا مشخص می‌شود

رئیس اتحادیه نان های فانتزی( حجیم و نیمه حجیم ) تهران در ارتباط با نرخ مصوب محصولات این صنف اظهار داشت: نان های حجیم دیگر قیمت مصوب ندارد و محصولات این صنف بر اساس عرضه و تقاضا مشخص می‌شود.
محمدباقر کرمی، رئیس اتحادیه نان‎های فانتزی( حجیم و نیمه حجیم ) تهران افزود: با توجه به اینکه از اردیبهشت ۱۴۰۱ قیمت آرد فعالان این صنف آزاد شد و با گندم هر کیلوگرم ۱۲ هزار تومانی تامین می شود قیمت مصوب نیز برداشته شده است.

رئیس اتحادیه نان های فانتزی( حجیم و نیمه حجیم ) ادامه داد: قیمت هر کیسه ۴۰ هزار تومان در گذشته ۶۰ هزار تومان بود اما از سال قبل ۶۴۰ هزار تومان افزایش یافته است و قیمت سایر مواد اولیه تولید نیز افزایش قیمت دارد.

وی در واکنش به اینکه بعد از افزایش قیمت آرد نان‌های حجیم در سال گذشته شاهد اعلام نرخ لیست مصوب محصولات فروشگاه‌های نان فانتزی بودیم، چرا در سال جاری نرخی اعلام نشده است، تصریح کرد: این لیست دیگر اعلام نمی‌شود و تعیین نرخ در اختیار خود واحد صنفی است، زیرا قیمت اجاره بها در میدان تجریش با میدان شوش تفاوت زیادی دارد و نمی توان برای آنها قیمتی یکسان در نظر گرفت.

کرمی در پاسخ به اینکه نرخ آرد از اردیبهشت سال گذشته تغییری نداشته است چرا نان‌های فانتزی در مقایسه با سال قبل با قیمت‌های بالایی به فروش می رسد گفت: نرخ آرد تغییر نداشته و متناسب با آن نرخ نان نیز تغییری نداشته است!

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992