پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

سه شنبه , ۵ تیر ۱۴۰۳

http://khaneroshan.ir/?p=47324

درآمد نجومی دیوید بکام از حضورش در بازی ویدیویی فیفا

قراردادی که دیوید بکام برای حضور در نسخه جدید بازی فیفا دریافت کرده بیش از برخی از قراردادهایی است که در دوران بازی خود بسته بود.

به گزارش خانه روشن به نقل از فوتبالی؛ بکام در دوران ۲۰ ساله فوتبال خود در تیم هایی نظیر منچستریونایتد، رئال مادرید، گالکسی، میلان و پی اس جی بازی کرد. حالا مشخص شده است که او در قراردادی که برای حضور در بازی “فیفا ۲۱” بسته از برخی از روزهای دوران بازی خود نیز بیشتر حقوق گرفته است.

بکام در دوران حضورش در منچستریونایتد هفته ای ۱۰۰ هزار پوند دستمزد می گرفت که وقتی به لس آنجلس گالکسی ملحق شد، قراردادی پنج ساله به ارزش ۲۵ میلیون پوند امضا کرد.

رقم قرارداد دیوید بکام از بازی فیفا

میرر گزارش داده است که بکام برای این که به عنوان چهره ویژه در بازی فیفا ۲۱ حضور پیدا کند، قراردادی سه ساله با ارزش ۴۰ میلیون پوند امضا کرده بود. در حقیقت شرکت EA Sports در ابتدا پیشنهاد ۳۰ میلیون پوند برای سه سال را داده بود اما بکام قرارداد بهتری را امضا کرد.

دیروز تیزر بازی جدید EA Sports FC 24 منتشر شد که بکام نیز در تبلیغات حضور دارد و هنوز مشخص نشده که برای قرارداد جدیدش با این بازی چه مبلغی را دریافت کرده اما بعید است که از قرارداد قبلی کمتر باشد. بدین ترتیب بکام صرفا به خاطر این که اسمش در یک بازی باشد، حتی از فوتبال بازی کردن هم بیشتر درآمد دارد!

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992