پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

یکشنبه , ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

http://khaneroshan.ir/?p=55976

قلعه‌ نویی تا جام جهانی

فدراسیون فوتبال درباره ادامه همکاری با امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از حذف از جام ملت های آسیا تصمیم گیری کرد.

سایت فدراسیون فوتبال در این رابطه اینطور ادامه حضور امیر قلعه‌نویی روی نیمکت تیم ملی تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ را اطلاع رسانی کرده است: «فدراسیون فوتبال از راهبرد اتخاذ شده توسط سرمربی تیم ملی مبنی بر جوانگرایی در تیم ملی استقبال می‌کند و به همین منظور از وی خواسته شده که در اسرع وقت نسبت به تدوین و ارائه برنامه مدون و عملی خود اقدام کند.»

امیر قلعه‌نویی در اسفندماه سال ۱۴۰۱ بود که پس از ۱۶ سال بار دیگر شانس هدایت تیم ملی را پیدا کرد و ۹ ماه فرصت داشت تا اجازه تکرار اتفاقات جام ملت‌های ۲۰۰۷ را ندهد. قلعه‌نویی پس از ۱۲ سال تابوشکنی کرد و پرچم‌دار مربیان ایرانی، با گذر از دوران ۸ ساله حضور کی‌روش و دوران کوتاه مدت مارک ویلموتس و دراگان اسکوچیچ، روی صندلی داغ تیم ملی نشست.

این مربی باتجربه با برگزاری چند اردوی فشرده طی ماه‌های اخیر شاکله و ترکیب اصلی تیم خود را بدون اینکه تغییر زیادی نسبت به سال‌های گذشته ایجاد کند، آماده حضور در جام ملت‌های آسیای ۲۰۲۳ کرد و تیم ملی با شرایط خوب و امیدوارکننده‌ای به تورنمنت قطر رسید تا یکبار دیگر شانس خود را برای شکستن طلسم ۴۸ ساله قهرمان نشدن امتحان کند.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992