پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

چهارشنبه , ۹ خرداد ۱۴۰۳

http://khaneroshan.ir/?p=54374

موج دل سردی و نارضایتی در میان اصناف

رضا کنگری، رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران در گفت وگو با پایگاه خبری اتاق اصناف تهران گفت: از مهمترین مشکلات ما بحث مالیاتی است که متاسفانه تمام اصناف کشور را درگیر کرده است؛ ولی به عنوان صنفی که مستقیم با سفره مردم مرتبط هستیم باید هرچه سریع‎تر این مشکل را رفع کنیم تا آسیب بیشتری به مردم وارد نشود.

وی ادامه داد: برای رفع این معضل نامه نگاری های زیادی با اتاق اصناف انجام دادیم. با قول مساعد و حمایت ریاست اتاق درصد هستیم مشکلاتی که مالیات برای این صنف ایجاد کرده است را مرتفع سازیم.

 

شرایط نامطلوب بنکداران با تورم و کاهش قدرت خرید مردم

کنگری با اشاره به افزایش تورم و کاهش قدرت خرید مردم گفت: وضعیت بنکداران با توجه به تورم موجود و همچنین کاهش توان خرید مردم در شرایط نامطلوبی قرار دارد. به این موارد هزینه های گزاف مانند اجاره های سرسام آور، دستمزد کارگر، هزینه بیمه و مشکلات مالیاتی را هم اضافه کنید.

 

ادامه وضعیت کنونی صدمات جبران ناپذیری به کشور وارد می کند

رئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی تهران با اشاره به اینکه ادامه وضعیت کنونی صدمات جبران ناپذیری به کشور وارد می کند خاطرنشان کرد: وجود همه این مشکلات و نحوه نظارت مسئولان و رسیدگی به بازار باعث دل سردی و نارضایتی اصناف شده است. با این وجود اعضای صنف به امید فردای بهتر و عادت داشتن به این صنف در حال فعالیت هستند که امیدواریم با کمک و حمایت اتاق اصناف این مشکلات مرتفع شود.

 

پروژه احداث مرکز بنکداری در جنوب غرب تهران

کنگری در ادامه سخنان خود به اهداف بلندمدت این اتحادیه اشاره کرد و گفت: با توجه به پراکندگی بنکداران و ایجاد معضل ترافیکی در سطح شهر تصمیم بر این گرفتیم که مرکز خرید بنکداری در جنوب غرب تهران را احداث کنیم تا بنکداران در کنار هم فعالیت داشته باشند. با این رویه هم معضل ترافیکی مرتفع می شود و هم خریداران دسترسی بهتری برای تامین کالا دارند.

وی در پایان تصریح کرد: حدود هشت ماه است که در حال پیگیری این پروژه هستیم. تعاملات لازم با مدیر عامل ساماندهی مشاغل شهرداری منطقه ۱۹ و رئیس اتاق اصناف تهران انجام شده است. زمینی را با متراژ حدودا ۳۰ هکتار در جنوب غرب تهران مشخص کردیم که درحال پیگیری مراحل اولیه و اداری آن هستیم.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992