پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

چهارشنبه , ۶ تیر ۱۴۰۳

کاهش ۵۰ درصدی تعداد خودروهای ناقص سایپا

معاون برنامه ریزی جامع تولید گروه خودروسازی سایپا بیان کرد با برنامه ریزی های دقیق و مناسب که در ماه های پایانی سال گذشته صورت گرفت، تعداد خودروهای ناقص در گروه سایپا به میزان ۵۰ درصد کاهش یافت.

مسعود پروین درباره ترخیص خودروهای ناقص از پارکینگ گروه خودروسازی سایپا و روندی که این بخش طی خواهد کرد، گفت: با استقرار تیم جدید مدیریتی گروه خودروسازی سایپا، یکی از موضوعاتی که در اولویت کاری قرار گرفت، تکمیل کاری خودروهای ناقص بود؛ در آن زمان (۲۳ دی ماه سال گذشته) حدود ۸۰ هزار خودرو به علت نقص قطعه در پارکینگ بود که در راستای کاهش این عدد، جلسات متعددی با قطعه سازان و تامین کنندگان قطعه برگزار شد.

وی با بیان اینکه با برنامه ریزی دقیقی که سال گذشته انجام شد، در ۲۸ اسفندماه موجودی خودروهای ناقص گروه سایپا به حدود ۴۳ هزار و ۷۰۰ دستگاه رسید، تصریح کرد: با ادامه تکمیل کاری در هفته دوم تعطیلات نوروز نیز عدد یاد شده به حدود ۴۰ هزار دستگاه رسید.

معاون برنامه ریزی تولید گروه خودروسازی سایپا با اشاره به اینکه تکمیل کاری خودروهای ناقص به سرعت در حال انجام است، گفت: سعی بر این است که با افزایش تولید و تامین قطعه، خودروها به فوریت به دست مشتریان برسد.

وی اظهار کرد: با توجه به تاکیدات مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، تمام مجموعه در تلاش است که از همه توان خود برای افزایش تولید استفاده کنند.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992