پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

شنبه , ۸ مهر ۱۴۰۲

فونیکس حامی کنفرانس مدل های جدید در شرایط ناپایدار

به گزارش قطعات خودرو به نقل از اقتصاد آنلاین، فونیکس به‌عنوان نامی پیشرو در صنعت خودرو، سفری الهام بخش را برای تعریف مجدد چشم انداز مدیریت کسب و کار آغاز کرده است.

 

با عزمی راسخ و چشم اندازی برای آینده، فونیکس به عنوان یکی از حامیان اصلی پنجمین کنفرانس ملی و دومین کنفرانس بین المللی مدل های جدید مدیریت کسب و کار در شرایط ناپایدار در نظر گرفته شد.

 

این اتحاد استراتژیک بر تعهد فونیکس به پرورش ایده‌های پیشگامانه و راه‌حل‌های نوآورانه در حوزه مدیریت کسب‌وکار، به‌ویژه در مواجهه با چالش‌های چندوجهی تأکید می‌کند.

 

تقویت همکاری: چراغی از پیشرفت

همکاری فونیکس و کنفرانس برای پر کردن شکاف بین صنعت و دانشگاه، ایجاد یک پلتفرم پر جنب و جوش برای تبادل دانش، بینش و ایده است. این مشارکت، پتانسیل خوبی برای پیشرفت و رشد پایدار در حوزه مدیریت کسب و کار را دارد و آینده روشن‌تری را برای شرکت‌ها در سراسر جهان ایجاد می‌کند.

به آینده مدیریت کسب و کار خوش آمدید

در قرن بیست و یکم تنها رکن ثابت، تغییر است. امروزه سازمان‌ها و کسب‌وکارها با پیچیدگی‌های بی‌سابقه و چالش‌های متنوع دست و پنجه نرم می‌کنند، که نیازمند رویکردی مؤثرتر و طراحی دقیق‌تر و مبتنی بر پایه‌های علمی است.

علم مدیریت با درک عمیق خود از رشته های مختلف، تصمیم گیرندگان و مدیران را با ابزارها و دانش مورد نیاز برای درک ماهیت اساسی مسائل و عبور از هزارتوی چالش های تجاری مدرن مجهز می‌کند.

توانمندسازی کارآفرینان بومی: یک ضرورت ملی

کسب و کارهای محلی مشتاق ارتباطات قوی تر در جامعه خود هستند. با توجه به این موضوع، کنفرانس ملی مدل های نوین مدیریت و کسب و کار با تعهد به حمایت از کارآفرینان ملی پا به عرصه وجود گذاشته است.

این به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای محققان و دست اندرکاران در حوزه سازمانی برای ارائه یافته های علمی و به اشتراک گذاری تجربیات متنوع عمل می کند.

این محیطی از یادگیری تعاملی را تقویت می کند و شرکت کنندگان را قادر می سازد تا فراتر از محدودیت های کنفرانس های سنتی، بینش و الهام بگیرند.

در این همایش، سخنرانان مختلفی به طرح مباحث و دغدغه‌های مربوط به زمینه‌های تخصصی خود پرداختند که از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

     دکتر وحید ناصحی‌فر: دانشیار متخصص بازاریابی در دانشگاه علامه طباطبایی.

     دکتر عبدالرضا حافظی: مدرس سرشناس دوره‌های MBA و DBA.

     دکتر مهدی باغبان: مدرس دانشگاه تهران و مشاور منابع انسانی.

     دکتر عطا همایون: محقق برجسته و مدرس موسسه تحقیقات مدیریت ماژلان فرانسه.

     دکتر مهدی سماواتی: دکتری حقوق مالی، استراتژیست ریسک و سرمایه گذاری.

     دکتر سید علیرضا بنی هاشمی: رئیس خانه صنعتگران ایران.

Picture5

Picture4

Picture3

نوشته فونیکس حامی کنفرانس مدل های جدید در شرایط ناپایدار اولین بار در قطعات خودرو. پدیدار شد.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992