پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

دوشنبه , ۱ مرداد ۱۴۰۳

ارتقاء‌کیفیت خدمات پس از فروش محصولات سایپا در دستور کار

به گزارش قطعات خودرو به نقل از سایپانیوز، محمد علی تیموری، در نشست هم اندیشی مدیران ارشد گروه سایپا با مدیران نمایندگی های مجاز خراسان رضوی، شمالی و جنوبی،‌گفت: مهمترین پارامتر موفقیت هر محصول،‌جدا از کیفیتی که خود محصول باید داشته باشد،‌ کیفیت خدمات پس از فروش است.به دلیل شرایط خاص زنجیره تامین و موضوعات مرتبط با آن،‌افزایش کیفیت محصول با سختی همراه است ولی کیفیت خدمات را می‌توان با ایده‌های نوین، خوب و مشارکت نمایندگی‌ها ارتقاء داد.

 

او افزود: نارضایتی مشتریان از خدمات پس از فروش، برای گروه خودروسازی سایپا بسیار زیان بار است چرا که هر مشتری ناراضی به صورت یک رسانه پرنفوذ با ما برخورد می‌کند و این نارضایتی به اعتبار برند لطمه می‌زند. با برنامه‌ریزی صحیح، می‌توان کیفیت خودروها را درست کرد و برای تحقق این امر نیاز به همراهی شبکه نمایندگی‌ها است.

در ادامه مجتبی معظمی، مدیرعامل شرکت سایپا‌یدک گفت: بر اساس سیاست‌های ابلاغی از سوی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا و در راستای ارتقای رضایت مشتریان و سطح کیفیت خدمات پس از فروش جلساتی برای افزایش کیفیت در ارایه خدمات، پایه‌گذاری شده است.

او افزود: مجموعه سایپایدک امسال با کمک تمامی اعضا شبکه نمایندگی‌ها که به عنوان شریک تجاری گروه خودروسازی سایپا هستند موفق به کسب چندین افتخار شده است. کسب رتبه یک در حوزه خدمات پس از فروش محصولات پارس خودرو، از جمله این موفقیت‌ها است.

معظمی اظهارداشت: ارتقاء در ارزیابی شاخص رضایت از نمایندگی‌ها امسال به عدد  ۷۹ رسید که این عدد سال گذشته ۶۹ بوده و هدف‌گذاری برای سال آینده تحقق عدد ۸۵ است.

او خاطرنشان کرد: برای جلوگیری از فروش قطعات تقلبی در بازار گشت‌های بازرسی استانی را فعال کردیم و این موضوع به طور جدی دنبال می‌شود و امیدواریم با کمک و یاری شبکه نمایندگی‌ها بتوانیم آن را مدیریت کنیم.

گفتنی است، هم زمان با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی خودرو مشهد، نشست هم اندیشی باهدف افزایش و ارتقای رضایت مشتریان محصولات گروه سایپا باحضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا،اعضاء هیات مدیره، مدیرعامل شرکت سایپا یدک وجمعی از مدیران ارشد با نمایندگی‌های مجاز فروش و خدمات پس از فروش استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی برگزار شد.

نوشته ارتقاء‌کیفیت خدمات پس از فروش محصولات سایپا در دستور کار اولین بار در قطعات خودرو. پدیدار شد.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992