پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

دوشنبه , ۱ مرداد ۱۴۰۳

مشکل مالکیت خودروی تمام بانوان تاکسیران رفع شد

به گزارش قطعات خودرو به نقل از بازار، سید جعفر تشکری هاشمی با اشاره به مشکلات مالکیت برخی بانوان تاکسیران و رفع آن، تصریح کرد: بر اساس آخرین اطلاعاتی که از سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی دریافت کردیم، مشکلات تمام بانوان تاکسیران برای مالکیت خودروهای طرف قرارداد با شرکت‌ها، رفع شده است.

 

وی افزود: مشکلاتی که بانوان تاکسیران با آن روبه‌رو بودند، این بود که سند خودرو به نام آن‌ها نبود که برای رفع آن، یا سند زده شد و یا خودروهای فرسوده آن‌ها اسقاط شده و بانوان برای خرید خودروی جدید اقدام کردند.

 

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: بعد از گزارشی که از سازمان تاکسیرانی مبنی بر رفع مشکلات بانوان تاکسیران دریافت کردیم، هنوز هیچ شکایتی مبنی بر اینکه موردی از مشکلات حقوقی باقی مانده باشد، به ما اعلام نشده است.

 

تشکری هاشمی در خصوص استفاده از بانوان به عنوان رانندگان اتوبوس‌های شرکت واحد اتوبوسرانی، خاطرنشان کرد: اتوبوس‌ها عمدتاً در اختیار بخش خصوصی است و با توجه به اینکه بخش خصوصی رانندگان را جذب می‌کند، می‌تواند در مورد بکارگیری بانوان به عنوان راننده تصمیم بگیرد.

 

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران تأکید کرد: قانون هیچ‌گونه محدودیت و ممنوعیتی ندارد که بانوان، راننده خودروی سبک و سنگین باشند لذا این موضوع به انتخاب مالکان اتوبوس‌های بخش خصوصی است.

نوشته مشکل مالکیت خودروی تمام بانوان تاکسیران رفع شد اولین بار در قطعات خودرو. پدیدار شد.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992