پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

دوشنبه , ۱۳ آذر ۱۴۰۲

فرصت پایانی ثبت نام سایپا / ۳ خودروی پرفروش + لینک شهریور ۱۴۰۲

به گزارش قطعات خودرو به نقل از اقتصادآنلاین- اطلاعیه جدیدترین ثبت نام سایپا صادر شد. درحال حاضر ۳ خودروی سایپا در طرح‌های فروش خودرو عرضه شده است.

شرایط ثبت نام سایپا شهریور ۱۴۰۲

جدیدترین ثبت نام بدون قرعه کشی سایپا مربوط به نیسان بنزینی و دوگانه سوز است. برای شرکت نیازی به ثبت نام اولیه در سامانه یکپارچه خودرو نیست. قابل ذکر است در زمان ثبت نام در سایت فروش اینترنتی متقاضی خرید میتواند نسبت به انتخاب نوع خودرو با مدل کولردار و یا لاستیک رادیال اقدام کنند.

 

نحوه خرید اینترنتی خودرو /  سایت فروش اینترنتی سایپا

شرایط ثبت نام سایپا شهریور 1402

نحوه خرید اینترنتی خودرو /  سایت فروش اینترنتی سایپا

به سایت فروش اینترنتی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com مراجعه کنید و اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری را وارد کنید. سپس به قسمت خرید خودرو وارد شوید و نوع خودرو را انتخاب کنید.

ورود به درگاه اینترنتی و پرداخت وجه سایپا را انجام دهید. کد رهگیری را دریافت و با مدارک هویتی به نمایندگی منتخب مراجعه کنید.

 

قیمت شاهین بدون قرعه کشی

همچنین ثبت نام شاهین هنوز ادامه دارد. قیمت شاهین عرضه شده ۲۱۲ میلیون تومان است که البته این رقم به عنوان پیش پرداخت باید واریز شود و مابقی مبلغ هنگام تحویل یعنی خرداد و شهریور ۱۴۰۲ طبق قیمت روز کارخانه سایپا محاسبه می‌شود و سپس فراخوان واریز وجه دوباره صادر خواهد شد.

 

سایت ثبت نام شاهین بدون قرعه کشی

سایت ثبت نام شاهین بدون قرعه کشی

متقاضیان عادی برای ثبت نام بدون قرعه کشی شاهین ۱۴۰۲ می‌توانند به منظور واریز وجه از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com اقدام کنند.

 

مهلت واریز وجه شاهین شهریور ۱۴۰۲

طبق اطلاعیه جدید پیش فروش این شرکت، مهلت واریز وجه شاهین بدون قرعه کشی تا آخر امروز جمعه ۳ شهریور اعلام شده است.

 

شرط مهم ثبت نام شاهین ۱۴۰۲

متقاضیان عادی شرکت‌کننده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای خودروی شاهین که نوبت دریافت تابستان ۱۴۰۳  را دریافت کرده و روز دوشنبه (۳۰ مردادماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت فروش اینترنتی این شرکت برای تکمیل مراحل ثبت نام شاهین اقدام کنند.

نوشته فرصت پایانی ثبت نام سایپا / ۳ خودروی پرفروش + لینک شهریور ۱۴۰۲ اولین بار در قطعات خودرو. پدیدار شد.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992