پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲

سپاهان باتری برای نصب هزینه دریافت می کند

به گزارش قطعات خودرو به نقل از بازار، چندی پیش رسانه «بازار» گزارشی در خصوص تحقیقات میدانی صبا باتری به دلیل افزایش ضریب خرابی محصولاتش منتشر کرد، ظاهرا وضعیت افت کیفیت به سپاهان باتری نیز رسیده است. به تازگی یکی از مخاطبان «بازار» طی تماس با خبرنگار این رسانه اعلام کرد؛ حدود چهار ماه پیش اقدام به تهیه باتری از شرکت سپاهان باتری کردم، علیرغم اینکه اعلام شد محصول مذکور یکسال گارانتی دارد، با گذشت مدتی عمر مفید این باتری تمام شد.

 

این مخاطب که مالک یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ است، در خصوص خرید مجدد باتری از برند سپاهان بیان کرد: «پس از تماس های فراوان با شرکت سپاهان باتری در اصفهان، نماینده این برند در تهران حاضر به تامین مشروط به محاسبه هزینه پیک شد، این شرکت ۴۰۰ هزار تومان هزینه پیک و نصب باتری را دریافت کرد.»

 

وی افزود: شرکت سپاهان مدعی بود که اگر تمایل به خرید از این نماینده ندارم، می توان طی تماس با امداد باتری از آن ها محصولی با ارسال رایگان خریداری کنم.

 

باتوجه به اینکه قیمت هر آمپر باتری در بازار اکنون به ۳۷ تا ۴۰ هزار تومان رسیده است، عدم ارسال رایگان یا دریافت هزینه نصب از سوی تولیدکنندگان برای مشتریان غیرمنطقی به نظر می رسد

 

کیفیت باتری نیاز به بررسی وزارت صمت دارد

باتوجه به اینکه ضریب افزایش خرابی باتری در بازار از سوی دو برند بزرگ صبا و سپاهان روبه افزایش است، به نظر می رسد سازمان های ذیربط و وزارت صمت باید فرآیند کنترل کیفیت تولید باتری را بررسی کنند. زیرا در فصل گرما میزان خرابی باتری به دلیل استفاده بیشتر از تجهیزات الکتریکی افزایش می یابد، از همین رو نگرانی از خرید یک باتری با کیفیت برای مالکان وجود دارد.

 

باتوجه به اینکه قیمت هر آمپر باتری در بازار اکنون به ۳۷ تا ۴۰ هزار تومان رسیده است، عدم ارسال رایگان یا دریافت هزینه نصب از سوی تولیدکنندگان برای مشتریان غیرمنطقی به نظر می رسد. زیرا عمر مفید یک باتری با کیفیت در بازارهای جهانی حدود دو سال است، اما تولیدات داخلی کمتر از دو سال طول عمر دارند.

نوشته سپاهان باتری برای نصب هزینه دریافت می کند اولین بار در قطعات خودرو. پدیدار شد.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992