پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

سه شنبه , ۱۱ مهر ۱۴۰۲

http://khaneroshan.ir/?p=25848

در ایام عید توزیع هرگونه اقلام و هدیه به مناسبت ممنوع است

 

به گزارش«خانه روشن»به نقل از ایرنا؛وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به در پیش بودن ایام پایان سال، رویه نادرست برخی شرکت‌ها در توزیع اقلام و بسته‌هایی در قالب هدیه عید به افراد خارج از سازمان ممنوع است.

«حجت الله عبدالملکی» امروز (چهارشنبه) در گفت‌وگو با ایرنا تصریح‌کرد: اعطای هر گونه هدیه، بسته و احیانا کارت هدیه، سکه یا وجه نقد و امثال آنها به افراد خارج شرکت‌ها و سازمان‌ها ممنوع است.

وی تاکید کرد: لازم است مدیران صندوق‌ها، سازمان‌ها و بانک‌ها و همه شرکت‌های زیرمجموعه اکیدا رعایت این موضوع را پایش و با موارد تخلف، برخورد و موضوع را به مراجع نظارتی گزارش کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه‌داد: اعضای هیات مدیره منصوب یا منتخب زیرمجموعه های وزارت متبوع (به صورت نماینده شخص حقوقی یا منتخب مجمع) مکلفند بلافاصله این موضوع را به هیات مدیره و مدیرعامل شرکت‌های محل تصدی خود اطلاع‌رسانی کرده و به صورت مکتوب درخواست کنند که این موضوع رعایت شود.

وی خواستار آن شد تا به عنوان سهامدار عمده، از حسابرسان مستقل و بازرسان قانونی شرکت‌ها تقاضا شود ضمن الزام شرکت‌ها به افشای این موضوع در یاداشت‌های همراه صورت‌های مالی، عدم رعایت آن را در گزارش خود درج کنند.

 

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992