پایگاه خبری اصناف و بازرگانی

چهارشنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۲

قیمت خودروی خارجی را از مردم دریافت می‌کنند اما خودرو ناایمن به دست آنها می‌دهند

رئیس پلیس راهور کشور به صحبت‌های برخی نمایندگان مجلس درباره شماره‌گذاری خودروهای ناایمن واکنش نشان داد.

به گزارش«خانه روشن»به نقل ازایلنا؛سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور کشور در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس تدبیر فرمانده انتظامی کل کشور امروز در مرکز ۱۹۷ ارتباط مستقیم تلفنی با مردم داشتیم، البته برخی از افراد هم حضوری مراجعه کردند.

وی ادامهداد: امروز بیش از ۲۰۰ تماس گرفته شد که اغلب تماس‌ها برای تشکر از عوامل راهور بود.

به گفته رئیس پلیس راهور کشور بیش از ۵۲ درصد از خدماتی که فرمانده انتظامی کل کشور ارائه می دهد مربوط به خدمات پلیس راهور است. مردم رضایتمندی خوبی از خدمات پلیس راهور دارند که با توسعه سیستم‌ها و سامانه‌های هوشمند این رضایت مندی بیشتر می شود.

وی گفت: در تماس هایی که مردم امروز با ۱۹۷ داشتند از اظهارات پلیس در خصوص نا ایمن بودن خودروها تشکر کردند.

هادیانفر خاطرنشان کرد: برای اصلاح جرایم کرونایی مدت زمان خاصی در نظر گرفته نشده و افرادی که مدارک برای اصلاح این جرایم دارند می توانند به ادارات راهور استانها، هیات رسیدگی ماده ۵ و پلیس به اضافه ۱۰ مراجعه کنند و جرایم کرونایی اشتباه را اصلاح کنند.

به گفته سردار هادیانفر مهلت بخشودگی دو برابری جرایم تنها تا پایان دی ماه است، اما ما از مجلس می‌خواهیم که بنا بر درخواست فرماندهی انتظامی کل کشور یک فرصت دیگری به این موضوع بدهند.

رییس پلیس راهور در واکنش به سخنان برخی نمایندگان مجلس مبنی بر اینکه چرا پلیس خودروهای ناایمن را شماره گذاری می‌کند، گفت: ما از این افراد انتظار داریم قبل از اینکه بخواهند صحبت کنند، از قوانین مطلع باشند، پلیس موظف است که اگر خودرویی تاییدیه های اصلی را داشته باشد آن را شماره گذاری کند‌، فرد متخلف کسی دیگر است نه پلیس.

وی به اظهارات اخیر دبیر انجمن خودروسازان اشاره کرد و گفت: به جای اینکه دنبال فرافکنی باشید دنبال اصلاح امور باشید، قیمت خودروی خارجی را از مردم دریافت می کنید اما خودرو ناایمن و ارابه مرگ به دست آنها می دهید.

هادیانفر ادامه داد: یک جایی در تصادف می‌بینیم راننده قصور کرده است ولی وسیله باید از راننده دفاع کند نه اینکه بمب متحرک باشد، در برخی از تصادفات مشاده می‌کنیم که از پشت به یک خودرو زده اند و خودرو فورا منفجر شده است!

رئیس پلیس راهور ناجا ضمن عذرخواهی از مردم برای مشکلات به وجود آمده در سایت راهور ۱۲۰ گفت: به زودی مشکلات این سایت برطرف می شود.

» مطالب توصیه شده

» سایت خوان گروه رسانه‌ای هفت اقلیم هنر

© کپی‌رایت ۲۰۲۲, تمامی حقوق متعلق است به گروه رسانه‌ای چکاد است  |  خانه روشن

» میدان بهارستان، کوچه جورکش، بن‌بست طالقانی، پلاک7

»راه‌های ارتباطی: 36915842-021 ؛ 09377397992